Кремація від «Angels» - гідний спосіб поховання покійного

Кремація – спосіб поховання тіла покійної людини, який можна назвати одним із найдавніших. Починаючи з XX століття, кремація як вид поховання тіла активно повертається в соціальне середовище нашого суспільства і отримує хороші відгуки. Перед традиційним похованням у землю кремація тіла має низку переваг, а саме:

  • Кремація вважається екологічно безпечним способом поховання, який не впливає на стан довкілля.
  • Кремація не забирає багато часу - процес займає близько 3 годин
  • Скільки коштує кремація знає не кожен, а тим часом даний спосіб поховання в У деяких випадках вигідніше за традиційне – вартість комплексу послуг може стартувати від 12 000 тис. грн.
  • Немає необхідності шукати місце на цвинтарі – площа поховання праху в десятки разів менша, ніж у труни, що дозволяє значно скоротити простір під поховання

Зараз багато людей віддають перевагу саме кремації перед звичайним способом поховання. Ще з давніх-давен було прийнято вважати, що спалення тіла - це швидший спосіб звільнення чистої душі, у якому тіло покійного не піддається розкладу землі. Під час поховання в землю мінералізація тіла може тривати до 50 років, а при спаленні це відбувається миттєво. Все більше людей в останньому волевиявленні просять віддати їхнє тіло вогню і розвіяти порох у улюбленому місці, щоб душа назавжди залишилася там.

Ритуальне агентство «Angels» візьме всі турботи щодо організації гідних дротів померлого в останній шлях та кремації. Замовити послуги кремації ви можете на нашому сайті або зателефонувавши по телефону – «Ангели» допоможуть рідним і близьким якнайменш травматично перенести втрату і позбавити всіх організаційних проблем.

Як працює крематорій
кремація та її тонкощі

Кремація померлого проводиться у спеціальному закладі – крематорії, де тіло спалюється разом із труною. Для цього вибирається спеціальна труна з легкозаймистого матеріалу. Зазвичай у крематорії є спеціальний зал, де може бути проведена церемонія прощання рідних та близьких із покійним. За бажання родичі можуть бути присутніми при зануренні труни з покійним у піч.

Тіло спалюється при високій температурі не менше ніж 3000℃. Після спалення залишається порох, кістковий залишок у вигляді білого порошку, який поміщають у спеціальну урну. Прах абсолютно безпечний, тому що в ньому немає залишків органіки - вона повністю згоряє за такої високої температури.

Об'єм праху тіла дорослої людини зазвичай становить 4-4,5 літри. Дивлячись на всі плюси такого підходу до поховання, його екологічність і простоту, не дивно, що попит на нього помітно зростає – кремація, ціна на яку при всіх вигодах обійдеться порівняно недорого, стає більш вигідною, гідною та піднесеною альтернативою поховання у землю. Кремація у Дніпрі від віртуального агентства «Angels» - це всебічна допомога родичам померлого у важкий момент прощання та проводів.

Чому люди все частіше вибирають кремацію?


Кремація людини, на відміну від поховання, проходить відчутно. «безболісно» у моральному аспекті для рідних та близьких покійного. Крім цього, рідні всі частіше вибирають саме цей спосіб з наступних причин
  • Найменші витрати часу на організацію всіх церемоній, ритуальних обрядів тощо.
  • Організація похорону після кремації в Дніпрі може здійснюватися будь-якої миті. Родичам віддається урна з прахом померлого, після чого можна самостійно вирішувати. коли призначити дату церемонії прощання, розвіяти порох тощо. Це дозволить дочекатися далеких родичів та близьких, які також захочуть попрощатися з покійним
  • Проста кремація дозволяє заощадити не лише час, а й моральні. сили та гроші. Вартість кремації обійдеться недорого в порівнянні з традиційним похованням, що супроводжується витратами на труну, атрибутику, перевезення тощо. Angels також готові запропонувати вам різні рішення як обійтися з прахом покійного - існує декілька унікальних пропозицій, які допоможуть гідно зберегти частинку душі близької людини

Кремація – скільки коштує ця послуга?

Вже зараз ви можете уточнити всі аспекти послуги та замовити найбільш підходящий за ціною пакет разом із студією ритуальних послуг «Angels». Вже зараз ми готові допомогти вам провести у останній шлях близької людини у таких містах як Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Львів, Херсон, Житомир, Суми.

Хочу замовити кремацію