Останній шлях дитини разом із Ангелами


Смерть дитини – великий удар для батьків та всієї родини. Впорається з втратою вкрай складно, особливо у перші дні. А в цей час дуже важливо підготувати все для гідних дротів померлого. Ритуальна агенція Angels допоможе організувати гідне прощання з померлою дитиною і відгородити скорботних батьків від болісних турбот. Коли померла дитина, наші співробітники першими поспішають на допомогу, щоб допомогти чистій та безневинній душі піднятися на небеса.

Похорон дітей мало чим відрізняється від похорону дорослих, однак ми знаємо, як важливо батькам, щоб все було ідеальним. Ми підбираємо відповідну похоронну атрибутику, а також врегулюємо будь-які організаційні питання щодо тонкощів, пов'язаних з муніципальними службами та організаціями.

Поховати дитину допоможуть Ангели


Допомога з організацією похорону вкрай важлива відразу після трагедії. Наші Ангели позбавлять скорботну сім'ю від усіх турбот, пов'язаних з підготовкою траурної та поминальної церемонії, щоб можна було присвятити весь час на прощання з померлим малюком. Ми надаємо повний комплекс ритуальних послуг:

1. Цілодобова консультація

Навіть якщо сталося так, що дитина померла вночі, наш фахівець відповість на всі запитання рідних. Ми здійснюємо цілодобові консультації, а також готові зустрітися у будь-який час для особистого врегулювання всіх супутніх питань.

2. Оренда похоронного транспорту

Ми допомагаємо вибрати та орендувати весь транспорт, необхідний для дня похорону. катафалк, пасажирські автобуси, спеціалізований транспорт та ін.

3. Підготовка тіла до похорону

Наш Ангел подбає про те, щоб тіло померлого малюка було максимально природним. під час похорону. Похорон дітей, які загинули в ДТП, супроводжуються реставрацією ушкоджень тіла, бальзамуванням та косметичним камуфлюванням. Ми намагаємося, щоб похорон дітей ДТП пройшов найбільш безболісно для батьків та сім'ї, тому дбаємо про те, щоб тіло виглядало непошкодженим.

4. Похоронна церемонія

Ритуальне агентство Angels пропонує, як традиційне поховання в землю, і сучасні альтернативні методи. Ангели проведуть дитину в останній шлях на дитячий цвинтар Дніпрі або до найближчого крематорію для кремації тіла. Також батьки можуть вибрати один із багатьох способів по поховання тіла загиблого малюка.

5. Релігійні ритуали

Якщо дитина загинула хрещеною, її похорон супроводжується всіма обов'язковими релігійними відспівуваннями та ритуалами. Нехрещені діти, похорон яких проводиться без відспівування, можуть проводитися в останній шлях символічними ритуалами. Ангели можуть запропонувати гідні варіанти прощання із чистою душею.

6. Поминальна трапеза

Організовуючи похорон дітей у Дніпрі, Ангели допоможуть обрати найбільш підходящий заклад у місті та скласти меню на потрібну кількість осіб.


Проводить ребенка с Ангелами


Когда ребенок умер в Днепре, Ангелы готовы прийти на помощь в любую минуту. В любое время суток мы придем помогать семье, чтобы взять все заботы и хлопоты на себя. Ритуальное агентство позволяет заказать только те услуги, которые необходимы родителям, чей ребенок погиб в Днепре. Главная задача наших специалистов – сделать так, чтобы погибший ребенок был красиво, достойно и в соответствии с традициями проведен в последний путь.

Когда случилась трагедия и погиб ребенок, на сайте ритуального агентства Angels можно найти все номера для оперативной связи. Также можно заказать обратный звонок – мы сами свяжемся с родственниками, чтобы оперативно урегулировать все вопросы и предоставить немедленную помощь и консультацию. Мы гарантируем, если ребенок погиб, похороны с Ангелами будут сопровождаться максимальной поддержкой родных и близких в самые непростые дни, а организация будет проведена на высшем уровне.


Зв'язатися