Кріоніка

Кріоніка є можливість для людей, які бажають продовжити своє життя в майбутньому. Кріоніка (Дніпро) як послуга, користується популярністю у всьому світі, незважаючи на новизну. Її замовляють багато відомих людей, а також ті, хто хоче продовжити життя незважаючи на смертельні захворювання.

Суть процедур полягає в тому, що людина занурюється в низькотемпературне середовище, в якому зупиняються практично всі хімічні реакції. Кріоніка в Україні виконується не скрізь, тому вартість послуги висока, але завдяки злагодженості та досвіду, наша компанія Angels готова запропонувати вам недорого для людей будь-яких фінансових можливостей.

Кріоніка: ціна та інші особливості

Багатьох цікавить кріоніка в Україні, ціна на яку трохи висока, але це дозволяє зберегти та продовжити життя кожному охочому. Завдяки правильно зробленій процедурі людина отримує надію, що в майбутньому зможуть з'являться технології, які допоможуть позбавити захворювання, відновити клітини тіла або мозку та замінити їх аналогічними. все це дозволить реанімувати пацієнта і зможе ожити.

Клієнтів часто цікавить кріоніка, скільки коштує і як можна її виконати. Вона дозволяє запланувати для родичів або себе цю процедуру. Звертаючись до послуг нашої компанії “Ангели” ви укладаєте договір, а наше завдання – організувати кріоніку людини та надійно зберегти тіло до необхідного часу пожвавлення кріопацієнта

Пропозиції нашої компанії Angels

Якщо ви прийняли рішення і бажаєте замовити послугу "Кріоніка тіла", тоді слід дізнатися все особливості процедури та як вона здійснюється. Для того, щоб виконати її, необхідно зберегти не лише тіло, а й особистість людини, тому дуже важливо, щоб передусім зберігся мозок.

Це пов'язано з тим, що в мозку зберігаються нейрони та інформація, які пов'язують всі елементи між ними. У нашій компанії ви зможете також замовити кріоніка (заморожування) мозку - це процедура по нейрозбереження. Таким чином, виконується кріогенна заморозка на будь-яку вашу вимогу. Якщо вас цікавить кріоніка, відгуки на сайті допоможуть зрозуміти, наскільки важливою є дана послуга, які варіанти. є, де у м. Дніпро виконується і скільки це коштуватиме. "Ангели" - це можливість зберегти вас та подарувати нове життя.

Хочу замовити Кріоніка

    Перспективи безсмертя

    Убезпечити себе від смерті або зберегти близьку людину, давши їй шанс продовжити життя в майбутньому. Скориставшись нашими послугами, ви можете зберегти особистість людини, залишаючи шанс на її пожвавлення у майбутньому.

    КРІОНІКА
    Практика заморожування щойно померлих людей до ультранизьких (кріогенних) температур та їх подальшого збереження в рідкому азоті. Завдяки кріоніці можна зберегти кріопацієнтів у незмінному стані до того часу в майбутньому. коли за допомогою новітніх технологій стане можливим відновлення клітин, тканин, органів та всіх функцій організму в цілому
    Дізнатись детальніше